РУС ҚАЗ
OLIMPBET-Чемпионаты
x

Жарыстар орталығы

  • Екінші лига
  • OLIMPBET-Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • OLIMPBET-Кубогы
  • OLIMPBET-Суперкубогы
  • Өтпелі ойын

Күнтізбе

2022 жылғы Қазақстан Республикасының OLIMPBET-Чемпионаты, OLIMPBET-Кубогы, OLIMPBET-Суперкубогының күнтізбесі

2 наурыз (сәрсенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Суперкубогы, Тобыл – Қайрат

Бірінші айналым

I тур
5 наурыз (сенбі)
Каспий – Қызыл-Жар СК
Тұран – Тараз
Атырау – Ақсу
Астана – Шахтер
Ордабасы – Мақтаарал

6 наурыз (жексенбі)
Қайрат – Ақтөбе
Тобыл – Ақжайық

II тур
10 наурыз (бейсенбі)
Ақсу – Астана
Тараз – Ордабасы
Қызыл-Жар СК – Шахтер

11 наурыз (жұма)
Мақтаарал – Қайрат
Каспий – Тобыл
Ақтөбе – Атырау
Ақжайық – Тұран

III тур
16 наурыз (сәрсенбі)
Шахтер – Ақсу

17 наурыз (бейсенбі)
Тобыл – Қызыл-Жар СК
Ордабасы – Ақжайық
Атырау – Мақтаарал
Астана – Ақтөбе
Қайрат – Тараз
Тұран – Каспий

21-29 наурыз, FIFA күндері

IV тур
3 сәуір (жексенбі)
Қызыл-Жар СК – Ақсу
Каспий – Ордабасы
Тараз – Атырау
Мақтаарал – Астана
Ақтөбе – Шахтер
 

4 сәуір (дүйсенбі)
Ақжайық – Қайрат
Тобыл – Тұран
 

V тур
9 сәуір (сенбі)
Ордабасы – Тобыл
Атырау – Ақжайық
Қайрат – Каспий

10 сәуір (жексенбі)
Тұран – Қызыл-Жар СК
Астана – Тараз
Ақсу – Ақтөбе
Шахтер – Мақтаарал

VI тур
16 сәуір (сенбі)
Тұран – Ордабасы
Қызыл-Жар СК – Ақтөбе
Каспий – Атырау
Тобыл – Қайрат
Ақжайық – Астана

17 сәуір (жексенбі)
Мақтаарал – Ақсу
Тараз – Шахтер

VII тур
22 сәуір (жұма)
Астана – Каспий
Атырау – Тобыл

23 сәуір (сенбі)
Ордабасы – Қызыл-Жар СК
Қайрат – Тұран
Шахтер – Ақжайық
Ақтөбе – Мақтаарал
Ақсу – Тараз

VIII тур
26 сәуір (сейсенбі)
Тобыл – Астана
Ордабасы – Қайрат

27 сәуір (сәрсенбі)
Қызыл-Жар СК – Мақтаарал
Тараз – Ақтөбе
Тұран – Атырау
Ақжайық – Ақсу
Каспий – Шахтер

IX тур
1 мамыр (жексенбі)
Атырау – Ордабасы
Астана – Тұран

2 мамыр (дүйсенбі)
Шахтер – Тобыл
Қайрат – Қызыл-Жар СК
Ақсу – Каспий
Ақтөбе – Ақжайық
Мақтаарал – Тараз

X тур
7 мамыр (сенбі)
Қызыл-Жар СК – Тараз
Қайрат – Атырау
Тобыл – Ақсу
Ордабасы – Астана

8 мамыр (жексенбі)
Ақжайық – Мақтаарал
Тұран – Шахтер
Каспий – Ақтөбе

XI тур
14 мамыр (сенбі)
Атырау – Қызыл-Жар СК
Шахтер – Ордабасы
Астана – Қайрат
Ақсу – Тұран
Ақтөбе – Тобыл

15 мамыр (жексенбі)
Мақтаарал – Каспий
Тараз – Ақжайық

XII тур
21 мамыр (сенбі)
Ордабасы – Ақсу
Қайрат – Шахтер
Атырау – Астана
Тұран – Ақтөбе

22 мамыр (жексенбі)
Қызыл-Жар СК – Ақжайық
Каспий – Тараз
Тобыл – Мақтаарал

30 мамыр – 14 маусым, FIFA күндері

Екінші айналым

XIV тур
19 маусым (жексенбі)
Шахтер – Қызыл-Жар СК
Тұран – Ақжайық
Атырау – Ақтөбе
Қайрат – Мақтаарал
Астана – Ақсу
Тобыл – Каспий
Ордабасы – Тараз


XV тур
25 маусым (сенбі)
Ақжайық – Ордабасы
 

27 маусым (дүйсенбі)
Ақтөбе – Астана
Ақсу – Шахтер
Қызыл-Жар СК – Тобыл
Каспий – Тұран
Тараз – Қайрат
Мақтаарал – Атырау

XVI тур
1 шілде (жұма)
Тұран – Тобыл

2 шілде (сенбі)
Ордабасы – Каспий
Ақсу – Қызыл-Жар СК

3 шілде (жексенбі)
Астана – Мақтаарал
Шахтер – Ақтөбе
Атырау – Тараз
Қайрат – Ақжайық

19-20 шілде (сейсенбі-сәрсенбі), УЕФА Чемпиондар лигасы, екінші іріктеу кезеңі, бірінші ойындар
21 шілде (бейсенбі), УЕФА Еуропа лигасы/ УЕФА Конференциялар лигасы, екінші іріктеу кезеңі, бірінші ойындар
 
XIII тур
20-21 тамыз (сенбі-жексенбі)
Шахтер – Атырау
Ақсу – Қайрат
Ақтөбе – Ордабасы
Мақтаарал – Тұран
Тараз – Тобыл
Астана – Қызыл-Жар СК
Ақжайық – Каспий

 XVII тур
26 тамыз (жұма)
Ақжайық – Атырау
Мақтаарал – Шахтер
Ақтөбе – Ақсу

27 тамыз (сенбі)
Тобыл – Ордабасы * (Егер «Тобыл» ФК УЕФА Еуропа лигасы немесе Конференциялар лигасының плей-офф кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 28 тамызға ауысады)
Тараз – Астана * (Егер «Астана» ФК УЕФА Конференциялар лигасының плей-офф кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 28 тамызға ауысады)
Қызыл-Жар СК – Тұран * (Егер «Қызыл-Жар СК» ФК УЕФА Конференциялар лигасының плей-офф кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 28 тамызға ауысады)
Каспий – Қайрат * (Егер «Қайрат» ФК УЕФА Конференциялар лигасының плей-офф кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 28 тамызға ауысады)

XVIII тур
4 қыркүйек (жексенбі)
Ақсу – Мақтаарал
Шахтер – Тараз
Атырау – Каспий
Ордабасы – Тұран

5 қыркүйек (дүйсенбі)
Ақтөбе – Қызыл-Жар СК* (Егер «Қызыл-Жар СК» ФК УЕФА Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 4 қыркүйекке ауысады)
Астана – Ақжайық* (Егер «Астана» ФК УЕФА Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 4 қыркүйекке ауысады)
Қайрат – Тобыл * (Егер «Тобыл» ФК УЕФА Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 3 қыркүйекке ауысады; Егер «Қайрат» және/немесе «Тобыл» ФК УЕФА Конференциялар лигасының және/ немесе Еуропа лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 4 қыркүйекке ауысады)

6-7 қыркүйек (сейсенбі-сәрсенбі), УЕФА Чемпиондар лигасы, топтық кезең, 1 тур
8 қыркүйек (бейсенбі), УЕФА Еуропа лигасы/ УЕФА Конференциялар лигасы, топтық кезең, 1 тур

XIX тур
10 қыркүйек (сенбі)
Ақжайық – Шахтер
Мақтаарал – Ақтөбе
Тараз – Ақсу

11 қыркүйек (жексенбі)
Тобыл – Атырау * (Егер «Тобыл» ФК УЕФА Чемпиондар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 10 қыркүйекке ауысады)
Қызыл-Жар СК – Ордабасы
Каспий – Астана
Тұран – Қайрат

13-14 қыркүйек (сейсенбі-сәрсенбі), УЕФА Чемпиондар лигасы, топтық кезең, 2 тур
15 қыркүйек (бейсенбі), УЕФА Еуропа лигасы/ УЕФА Конференциялар лигасы, топтық кезең, 2 тур

XX тур
16 қыркүйек (жұма)
Ақтөбе – Тараз
Ақсу – Ақжайық
Атырау – Тұран
Шахтер – Каспий

17 қыркүйек (сенбі)
Мақтаарал – Қызыл-Жар СК* (Егер «Қызыл-Жар СК» ФК УЕФА Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 18 қыркүйекке ауысады)
Астана – Тобыл* (Егер «Астана» және/немесе «Тобыл» ФК УЕФА Конференциялар лигасының және/ немесе Еуропа лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 18 қыркүйекке ауысады)
Қайрат – Ордабасы * (Егер «Қайрат» ФК УЕФА Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 18 қыркүйекке ауысады)

19 - 27 қыркүйек, FIFA күндері

XXI тур
1 қазан (сенбі)
Тараз – Мақтаарал
Каспий – Ақсу
Ордабасы – Атырау

2 қазан (жексенбі)
Тобыл – Шахтер * (Егер «Тобыл» ФК УЕФА Чемпиондар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 1 қазан ауысады)
Қызыл-Жар СК – Қайрат
Тұран – Астана
Ақжайық – Ақтөбе

4-5 қазан (сейсенбі-сәрсенбі), УЕФА Чемпиондар лигасы, топтық кезең, 3 тур
6 қазан (бейсенбі), УЕФА Еуропа лигасы/ УЕФА Конференциялар лигасы, топтық кезең, 3 тур

XXII тур
8 қазан (сенбі)
Мақтаарал – Ақжайық
Ақтөбе – Каспий
Шахтер – Тұран
Ақсу – Тобыл * (Егер «Тобыл» ФК УЕФА Еуропа лигасы немесе Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 9 қазан ауысады)

9 қазан (жексенбі)
Тараз – Қызыл-Жар СК
Астана – Ордабасы
Атырау – Қайрат

11-12 қазан (сейсенбі-сәрсенбі), УЕФА Чемпиондар лигасы, топтық кезең, 4 тур
13 қазан (бейсенбі), УЕФА Еуропа лигасы/ УЕФА Конференциялар лигасы, топтық кезең, 4 тур

XXIII тур
14 қазан (жұма)
Тұран – Ақсу
Ақжайық – Тараз
Каспий – Мақтаарал
Ордабасы – Шахтер

15 қазан (сенбі)
Қызыл-Жар СК – Атырау * (Егер «Қызыл-Жар СК» ФК УЕФА Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 16 қазанға ауысады)
Тобыл – Ақтөбе * (Егер «Тобыл» ФК УЕФА Еуропа лигасы немесе Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 16 қазан ауысады)
Қайрат – Астана* (Егер «Астана» және/ немесе «Қайрат» ФК УЕФА Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 16 қазанға ауысады)

XXIV тур
23 қазан (жексенбі)
Мақтаарал – Тобыл * (Егер «Тобыл» ФК УЕФА Чемпиондар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 22 қазан ауысады)
Ақжайық – Қызыл-Жар СК
Астана – Атырау
Шахтер – Қайрат

24 қазан (дүйсенбі)
Тараз – Каспий
Ақтөбе – Тұран
Ақсу – Ордабасы

25-26 қазан (сейсенбі-сәрсенбі), УЕФА Чемпиондар лигасы, топтық кезең, 5 тур
27 қазан (бейсенбі), УЕФА Еуропа лигасы/ УЕФА Конференциялар лигасы, топтық кезең, 5 тур

XXV тур
29 қазан (сенбі)
Ордабасы – Ақтөбе
Тұран – Мақтаарал
Каспий – Ақжайық
Тобыл – Тараз * (Егер «Тобыл» ФК УЕФА Еуропа лигасы немесе Конференциялар лигасының топтық кезеңіне қатысқан жағдайда ойын автоматты түрде 30 қазан ауысады)

30 қазан (жексенбі)
Қызыл-Жар СК – Астана
Атырау – Шахтер
Қайрат – Ақсу

1-2 қараша (сейсенбі-сәрсенбі), УЕФА Чемпиондар лигасы, топтық кезең, 6 тур
3 қараша (бейсенбі), УЕФА Еуропа лигасы/ УЕФА Конференциялар лигасы, топтық кезең, 6 тур

XXVI тур
6 қараша (жексенбі)
Қызыл-Жар СК – Каспий
Ақжайық – Тобыл
Тараз – Тұран
Мақтаарал – Ордабасы
Ақтөбе – Қайрат
Ақсу – Атырау
Шахтер – Астана

 

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => kalendar_games_2021 )